Avaleht
Tule osale NOORTE TÖÖSEMINARIL! 17.01.2012

Noorte omaalgatuslik grupp Novus Spectrum korraldab hakkajatele 18-26 aastastele noortele esmakordselt tööseminari, kus jagame näpunäiteid, kuidas hakkama saada Eesti tööturul ning mida silmas pidada tööle kandideerimisel.

Kutsume Teid reedel, 27. jaanuaril 2012 kell 10.30 Euroopa Liidu majja  (Rävala 4/Laikmaa 15, Tallinn) osalema aruteluseminaril noorte töötust puudutavate teemade üle.

Noorte tööseminari eesmärgiks on jagada kogemusi ja teadmisi noorte ettevõtlusest, üle-Euroopalise tööportaali EURES võimalustest. Oma mõtteid tööturu hetke olukorrast jagavad üliõpilaste esindajad. Lisaks õpetatakse koostama korrektset CV-d ja avaldust ning tuuakse näpunäiteid kuidas käituda töövestlusel, et olla edukas tööturul. Räägitakse vabatahtlikuks olemisest ning jagatakse ka palju asjalikku ja vajaminevat materjali!

Väga olulisena on tööseminari lõpus võimalik küsida infot karjäärinõustajatelt ning Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskus kutsub kõiki seminarist osavõtnud noori ka soovi korral oma kontorisse karjäärinõustamisele. 

Soovi korral võta kaasa oma isiklik CV, et selle kohta huvi korral kohapeal eksperdi arvamust saada või leppida kokku hilisem individuaalne nõustamine.

Tutvu ajakavaga
SIIN!

Registreerumiseks kirjuta 25. jaanuarini aadressil
heikko@euroopaliikumine.ee ning lisa oma nimi, vanus, kool või tööasutus!

Ehk CV-d näppu ja noorte tööseminarile! Tule ja veeda oma reedene päev vabas ja mõnusas ent töises õhkkonnas koos teiste noortega.


Lisainfo:
HEIKKO KUKK

"Novus Spectrum: noored ja demokraatia" vabatahtlik
Eesti Euroopa Liikumine MTÜ
telefon +372 5818 1713

heikko@euroopaliikumine.ee
http://euroopaliikumine.ee/?id1=1287&id2=1376
http://www.facebook.com/NovusSpectrumProjekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon.


              
 

 

 

 

 

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng