Avaleht
Motivatsiooniüritus EEL-i vabatahtlikele 06.12.2012
5. detsembril tähistati ülemaailmselt rahvusvahelist vabatahtlike päeva – korraldati mitmeid sündmusi ning loomulikult tänati tegusaid inimesi, kes oma vabast ajast ning tahtest midagi head ühiskonnas ära teinud on. Ja seda kõike tasu saamata.

Eesti Euroopa Liikumise vabatahtlikud osalesid samuti põnevates tegevustes - ühises bowlingumänguvõistluses ning pärast seda õhtusöögil Tallinnas restoranis Clazz. Täname kõiki tublisid noori!

6. detsembril toimub vabatahtlike värbamisseminar Narvas koostöös Narva Noortekeskusega, kus meie vabatahtlikud jagavad oma seniseid kogemusi nii Eestis kui ka välismaal ning kaasavad meie tegevustesse ka teisi huvitatuid.

Mõlemad ülalpool nimetatud sündmused toimuvad vabatahtlike kaasamise projekti “Vabatahtlik on väärtus” raames, mille eesmärk on arendada välja regulaarne ja jätkusuutlik euroopameelsete vabatahtlike kaasamise ja rakendamise kontseptsioon organisatsiooni tegevusse püsivalt osalevate vabatahtlike oskuslikumaks kaasamiseks. Projekti raames toimub mitmeid tegevusi vabatahtlike motiveerimiseks ja tegevusse kaasamiseks.

Projekti sihtgurpiks on peamiselt noored (tudengid) vanuses 18-30. Projekt on suunatud nii eesti kui ka muid keeli emakeelena kõnelevatele isikutele.

Kui ka Sul on huvi vabatahtlikuna meie tegevustes kaasa lüüa, võta ühendust elektronpostil info@noorteportaal.eeProjekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng