Avaleht
II üritus Välispoliitiliste arutelude sarjast 13. veebruaril! 07.02.2013
Hea, kuni 26. aastane noor! Kui Sa oled huvitatud välispoliitikast ja välispoliitilistest valitsemismehhanismidest, siis ära lase võimalust käest ja tule arutlema „Araabia revolutsiooni“ temaatikal oma eriala eksperdi Toomas Alataluga 13. veebruaril kell 17. Kutsume Sind arutlema „Araabia revolutsiooni“ temaatikal Tallinna Ülikooli Astra maja kohvikusse Oaas professor TOOMAS ALATALUGA.


Üritus on TASUTA!

Toomas Alatalu on professor, poliitik, ajakirjanik ja mitme erineva välispoliitilise suuna ekspert. Toomas Alatalu teadustöö põhisuunad on ajalugu, poliitika ja rahvusvahelised suhted. Toomas Alatalu on olnud kahel korral Riigikogu liige. Tema teadustöö on aset leidnud Tartu Ülikoolis lektorina, Havana Ülikoolis Kuuba teadurina, Nicaragua professori rollis Kesk-Ameerika Managua Ülikoolis, Euroülikooli dekaani ja professorina, Euroopa Liidu Regioonide Komitee, arvamuse "Idapartnerluse algatuse kasutamine Armeenias" eksperdina – hetkel on Toomas Alatalu Tallinna Ülikooli rahvusvaheliste suhete lektor.

Arutame Araabia revolutsiooni ja maailma poliitika põhitegijate rolli aktuaalses kontekstis. Räägime rahvusvahelise areeni poliitika põhitoimijatest ja nende rollist globaliseeruvas maailmas.

Oodatud on kõikvõimalikud huvitavad mõtted aktuaalsel välispoliitilisel teemal.

Arutelu toimub 13. veebruaril kell 17.00-19.00 Tallinna Ülikooli tudengikohviku Oaas alumisel korrusel (Narva mnt 25, Tallinn). Kohvikus pakume ka väikest snäkki.

Üritusele pääsevad vaid registreerunud osalejad.

Registreerida end märku andes Krõõt Filippovile – groot@euroopaliikumine.ee

NB! Kohtade arv on piiratud.
Ilma registreerimata kahjuks üritusele ei pääse.

Arutelu ja mõteteni!


Novus Spectrum
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng