Avaleht
IV üritus Välispoliitiliste arutelude sarjast 27. veebruaril! 26.02.2013
Seekord tuleb meiega arutlema Kaja Kallas! Teemadeks on etikakoodeks, osaluspoliitika ja Riigikogu majanduskomisjoni igapäev.

Neil teemadel räägime 27. veebruaril Riigikogu majanduskomisjoni esinaise Kaja Kallasega.

Arutelul osalemine on TASUTA! Kohtade arv on piiratud!

Teemadeks on eetikakoodeks, osaluspoliitika ja Riigikogu majanduskomisjoni igapäev, kõik teemad mida majanduskomisjon käsitleb või on käsitlenud, näiteks Eesti Energia tegemised ja elektriturg, Estonian Airi küsimus ning palju muud.

Kaja Kallas on XII Riigikogu liige ja majanduskomisjoni esimees 2011. aastast alates. Kallas on Eesti Advokatuuri liige alates 1999. aastast ning vandeadvokaat 2002. aastast.

Arutelu toimub 27. veebruaril kell 17.30-19.00 Riigikogus.

Üritusele pääsevad vaid registreerunud osalejad.
Osalemiseks palun teatada oma isikukood, vastasel juhul ei pääse Riigikogusse.

Registreerida saab heikko@euroopaliikumine.ee

Tule võta osa põnevast arutelust!


Üritust toetab programm Euroopa Noored! 
asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng