Avaleht
Novus Spectrum alustab taas põnevate sündmustega 05.09.2013
Kuna Novus Spectrum I raames oli tegemist eduka noorte demokraatiaprojektiga (2011- 2013), mille raames viidi ellu mitmeid üritusi, sh simulatsioonimänge, filmikoolitusi, koomiksitöötubasid, tööseminare, arutelusarju, esseekonkurss, õppereisid ja palju muud toredat, siis oleme otsustanud jätkata ja juba sellest sügisest algab projekt Novus Spectrum II ! Alates 1. septembrist 2013 hakkab tegutsema NS II meeskond, kes viib ellu noorteseminaride sarja Novus Spectrum II- jätk edukale noorte demokraatiaprojekitie NS I.
 

NOVUS SPECTRUM II alustab

Kuna Novus Spectrum I raames oli tegemist eduka noorte demokraatiaprojektiga (2011- 2013), mille raames viidi ellu mitmeid üritusi, sh simulatsioonimänge, filmikoolitusi, koomiksitöötubasid, tööseminare, arutelusarju, esseekonkurss, õppereisid ja palju muud toredat, siis oleme otsustanud jätkata  ja juba sellest sügisest algab projekt Novus Spectrum II ! Alates 1. septembrist 2013 hakkab tegutsema NS II meeskond, kes viib ellu noorteseminaride sarja Novus Spectrum II- jätk edukale noorte demokraatiaprojekitie NS I. 

NS II raames toimuvad infoüritused koolides, tööhõive teemalised seminarid noortele, filmiõhtud, arutelusarjad välispoliitika ekspertidega, saatkondade külastused ja palju muud põnevat!

Püüame tuua Sinuni huvi ja teadmised Euroopast, Euroopa Liidust, otsustusprotsessidest, demokraatiast ja paljust muust. Eelkõige aga julgustada Sind oma arvamusele ning osalusele meid tihedalt ümbritsevates ühiskonnaprotsessides!

Täpsem info jooksvalt NS II Facebooki lehel: https://www.facebook.com/NovusSpectrum Hoia meil silm peal! 

Küsimuste korral kirjuta julgestinovusspectrum@euroopaliikumine.ee

 

JÄLGI TÄPSEMAT INFOT NS II KODULEHEL: https://www.facebook.com/NovusSpectrum, Eesti Euroopa Liikumise kodulehel www.euroopaliikumine.ee ning Euroopa Noored blogis www.euroopa.noored.ee  

HUVI KORRAL KIRJUTA: novusspectrum@euroopaliikumine.ee

NOVUS SPECTRUM II TOETAJAD: NS II elluviimine on saanud teoks tänu Euroopa Noored Eesti büroole ning Eesti Euroopa Liikumine MTÜ-le.

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng