Avaleht
Kutse Bulgaaria saatkonna kinoõhtule 09.09.2013
Prantslane Gerard armub kuumaverelisse Bulgaaria külatüdrukusse Magdalenasse. Oma südame kutset järgides asub ta otsima tüdruku kodukohta, teadmata midagi sellest, millised inimesed seal elavad või mis keelt räägivad. Otsingute käigus teeb ta ühe rumala vea teise otsa ning põhjustab inimestele kõikvõimalikke probleeme Bulgaariast Prantsusmaani. Filmiõhtu toimub Euroopa Liidu maja infokeskuse saalis Tallinnas, Rävala pst 4 (sissepääs Laikmaa tänavalt). Üritus on tasuta, eelregistreerumiseta ja oodatud on kõik huvilised.KUTSE Bulgaaria Suursaatkonna kinoõhtule neljapäeval, 19. septembril algusega kell 17.30:

"Välismaalane" (2012)

Režissöör:  Niki Iliev
Osades: Lubomir Kovachev, Sanya Borisova, Niki Iliev, Valentin Goshev, Elen Koleva, Asen Blatechky, Catherine Guatier. Erikülaline Christopher Lambert.
Romantiline komöödia, 100 min
Inglisekeelsed subtiitrid


Prantslane Gerard armub kuumaverelisse Bulgaaria külatüdrukusse Magdalenasse. Oma südame kutset järgides asub ta otsima tüdruku kodukohta, teadmata midagi sellest, millised inimesed seal elavad või mis keelt räägivad. Otsingute käigus teeb ta ühe rumala vea teise otsa ning põhjustab inimestele kõikvõimalikke probleeme Bulgaariast Prantsusmaani.
Seikluslik komöödia kasutab prantsuse 1960.–70. aastate filmikeelt ning kannab selle aja romantilist vaimu.

Rolex GMT-Master Vintage replica "sans-serif"">
Filmiõhtu toimub Euroopa Liidu maja infokeskuse saalis Tallinnas, Rävala pst 4 (sissepääs Laikmaa tänavalt). Üritus on tasuta, eelregistreerumiseta ja oodatud on kõik huvilised.

NB! Kirjanduskohvikute sari alustab sügishooaega neljapäeval, 3. oktoobril Austria kirjanduskohvikuga. Huvilistel on võimalik juba end registreerida meiliaadressil COMM-REP-TLL@ec.europa.eu. Kohtumiseni kirjanduskohvikus!

Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
Euroopa Liidu Maja, Rävala 4 Tallinn
Info: Kadri Kull, 626 4400
Billige Replica Uhren Kaufen Shop
www.replicauhrendeutschland.com


asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng