Avaleht
Osale loengus 'Euroopa Liit - kuidas edasi?' 11.12.2013
Olete oodatud Vilja Savisaar-Toomasti avalikule loengule, mis toimub käesoleva nädala reedel, 13 detsembril Tartu ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3, ruum 309) algusega kell 14.30.
 

Olete oodatud Vilja Savisaar-Toomasti avalikule loengule, mis toimub käesoleva nädala reedel, 13 detsembril Tartu ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3, ruum 309) algusega kell 14.30.

Loengu pealkirjaks on „Euroopa Liit - kuidas edasi?“, mis pakub huvilistele võimalust kuulata Eesti saadiku isikliku nägemust Euroopa Liidu tuleviku teemadel. Loengu lõpuosas on võimalust esitada pr Savisaar-Toomastile ka küsimusi.

Aktiivse poliitikuna liitus Vilja Savisaar-Toomast alates 2013 aasta juuni kuust Eesti Reformierakonnaga olles eelnevalt pikaajaline Eesti Keskerakonna liige. Euroopa parlamendis on ta  Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni liige ning osaleb Euroopa Parlamendis transpordi- ja turismikomisjoni töös. Lisaks kuulub ta asendusliikmena EP regionaalarengukomisjoni ja on Kasahstani, Tag Heuer Silverstone Watch replica Kõrgõzstani, Usbekistani, Türkmenistani ning Mongoolia delegatsiooni liige.

Üritus toimub Tartu ülikooli Euroopa kolledži Euroopa õpingute magistriprogrammi raames. Varasemalt on samas sarjas avalike loengutega esinenud Tunne Kelam, Ivari Padar, Indrek Tarand ja Kristiina Ojuland.

Loeng on kõigile huvilistele TASUTA!

Liitu üritusega ka Facebookis


asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng