Avaleht
Osale põneval noortekonverentsil neljapäeval, 12. juunil Tallinnas 05.06.2014
Eesti Euroopa Liikumine ja Noorteportaal kutsuvad Sind noorteseminaride projekti “Novus Spectum II” konverentsile neljapäeval, 12. juunil. Tasuta konverents toimub Tallinnas ning keskendub olulistele teemadele nagu noorte osalus, kaasamine, noorteinfo ja Euroopa Liit.
 

Novus Spectrum II - 10 kuud kestnud noorte seminariprojekt on jõudmas lõpule. Perioodi jooksul on toimunud mitmed rahvusvaheliste suhete ning Euroopa Liidu-teemalised sündmused, s.h aruteluõhtud, Euroopa Kodanikualgatuse simulatsioonid, filmiõhtud ja palju muud põnevat.

Noortest koosnev projekti meeskond soovib tänada kõiki nende osaluse eest sündmustel - projekti üks eesmärkidest on tõsta noorte osalust ühiskondlikes protsessides, mille tulemusena on noored kindlasti julgemad oma ühiskondliku hääle kuuldavaks tegemisel!

Sündmustel osalenutele, teistele teemast huvilistele kui ka läbiviijate tänamiseks toimub konverents.

Loe LÄHEMALT

omega replica watches www.billupsinteractive.com

Projekti elluviimist on rahastanud Euroopa Liit ja Eesti Euroopa Liikumine.

 

Täpsem informatsioon:

Helena Savtšenko

Projektijuht

novusspectrum@euroopaliikumine.ee

6419 680, 6419 681

Eesti Euroopa Liikumine MTÜ

euroopaliikumine.ee / noorteportaal.ee

Leia  meid ka  Facebookist!

 

asdas
asdasasdasdasd

EMI Uudised
EMI liikmete uudised
Eesti 2020
Konkurentsivõime kava ’Eesti 2020’ on Eesti strateegia Euroopa 2020 eesmärkide saavutamiseks. Kava kirjeldab peamisi poliitikasuundi ja meetmeid Eesti konkurentsivõime tõstmisel ning toob ära kohustused, mille Eesti võtab 2011. aasta märtsi Ülemkogul kokku lepitud laiendatud euroala pakti raames.
Valitsuse poliitikate arendamise peamised väljakutsed
Raporti eesmärgiks on välja pakkuda olulisi poliitikate arendamise fookusi ja valik konkreetseid uusi algatusi, mis peaksid järgmise nelja kuni kümne aasta perspektiivis olema valitsuse tähelepanu all.
MTÜ Eesti Euroopa Liikumine Estonia pst 5a 10134 Tallinn info@euroopaliikumine.ee Tel 6 419 678 Äriregistri kood 80064116

Eesti Euroopa Liikumine Eng